#1 2009-07-14 09:21:17

Noldor

Moderator

Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 98
Punktów :   

Książki informatyczne

Noldor:Za jakieś trzy tygodnie będę miał około 6 książek o tematyce informatycznej, może znacie kogoś kto by kupił albo sami chcecie nabyć, moge wam podac tytuły? Jacyś chętni? Książki mówią o grafice, programowaniu i o Microsofr Office.

vip:ciekawe pożyczę nie wiem co tu wpisać ??

Noldor:Może znajdziesz kogoś kto by chciał, chętnie bym sprzedał, potrzebuję troszeczkę gotówki:P.

vip:tak a ile tej gotówki pan potrzebuje

Noldor:Wiesz na perkusje to ci dałem linka, ale zbieram na cos innego i z tych książek ( a jedna nawet 100zł kosztowała) liczę na 80zł przynbajmniej. W sumiechciałbym jak najwięcej, jutro podam nazwy, wydawnictwa i ceny za nowe. Jak mozesz .......... to skombinuj coś.
Podaje nazwy książek, wydawnictw, ceny za nowe i cene jaką chce za ten egzmplarz, bo w komplecie taniej:
Animacja cyfrowych twarzy, Helion, 70zł, stan, praktycznie nie używana, cenę jaką chciałbym 35zł,
Wprowadzenie do grafiki komputerowej, WT, cena 98zł, praktycznie nie używana, niedostepna na rynku, wiele osób mówi, ze jest to najlepsza książka o tej tematyce, chciałbym za nią 45zł,
Wstęp do Microsoft SQl Server 2005 Dla programistów., WinterNect, cena 70zł, stan bardzo dobry, chciałbym za nią 35zł,
Excedl  2003 Programowaniew, OReilly cena 30zł, chciałbym za nią 15zł, stan bardzo dobry,
Open GL Cwiczenia, bardzo fajna książka, nie wiem ile kosztuje sprzedam za 5zł,
Exploring Maya 4, stara wersja, nowa kosztuje 199zł, nie qwiem jakie wydawnictwo, troche zużyta, sprzedam za 25zł, po angielsku. Może znacie kogoś kto by kupił?

Ostatnio edytowany przez Noldor (2009-07-14 21:33:03)

Offline

 
Regulamin forum: 1. Na forum nie można przeklinać. 2. Posty w stylu ach, lol, itp będa od razu kasowane. 2. Posty w stylu ach, lol, itp będa od razu kasowane. 3. Zasady mogą być w każdej chwili zmienione.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kod.pun.pl www.ehusaria.pun.pl www.brainiac2.pun.pl www.gwardiainnosa.pun.pl www.eragondziedzictwo.pun.pl